Tafe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

27 Sht 09:59 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 09:59 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 14:56 ,

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • Tafe në kategorinë All Category
  • Tafe në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Tafe 42 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Tafe 42 në kategorinë All Category
  • tafe 42 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • tafe në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • tafe në kategorinë Traktorë
  • Tafe në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Tafe në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Tafe 42 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim