Tam | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

01 Tet 21:24 ,

TAM

3 600 EUR

26 Gush 12:45 ,

shes golf 6 tam 2.0 tdi 6 shpejci full 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 14:33 ,

TAM

14 Tet 10:19 ,

Shes seatin 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 08:12 ,

Zastava urgjend

450 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim