Tauran 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tauran 1.9 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tauran 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Gush 13:18 ,

Touran 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 17:30 ,

Scoda Octavia

Histora e veturës

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 23:47 ,

Touran 1.9 TDi

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 19:42 ,

Shitet

Histora e veturës

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 09:34 ,

GOLF V 1.9 TDI RKS V 4MOTION VITI 2008 shpejci 6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 23:57 ,

Tauran 1.9 dsg 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 19:21 ,

VW tauran 1.9 dizel me dy ulse caddy

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 21:45 ,

pjes vw Touran 1.9 diesel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 19:05 ,

SHES DHE NDRROJ TAURAN 1.9 DIZEL VITI 2008

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 11:58 ,

Shes Tauran 1.9 TDI DSG

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:52 ,

Pjes per vetura

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Maj 11:19 ,

Tauran 1.9 dizel

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 21:32 ,

Tauran 1.9 dizel

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 00:13 ,

Tauran

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 12:51 ,

Shitet

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 22:18 ,

Shes Touran 1.9 Tdi Rks

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:18 ,

tauran 1.9 tdi

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:55 ,

VW tauran 1.9 dizel me dy ulse codyy

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:55 ,

VW Tauran 1.9 2005 dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 18:45 ,

Tauran 1.9

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 22:18 ,

TOURAN1.9TDI I REGJISTUAR RKS

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:30 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:17 ,

VW Tauran / Touran 1.9 Dizell Tdi 2004

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 10:54 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:14 ,

VW TOURAN disel 1.9 tdi

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:56 ,

VW Touran disel 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 06:55 ,

SHITET TAURAN DISEL 1.9TDI VITI 2009 ME RKS

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:44 ,

Tauran

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 15:08 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 15:41 ,

shes vetur

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 14:32 ,

Shitet tauran 1.9 diesel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 14:09 ,

shitet golf 4 tip top

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 14:05 ,

Shitet Opel Zafira B 1.9 CDTI 2008 7 Ulese

Histora e veturës

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 14:00 ,

SHES TAURAN 1.9 TDI VITI 2007 RKS DSG

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 14:02 ,

VW TAURAN 1.9 TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 17:54 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tauran 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione