Taureg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Taureg ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Taureg Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:51 ,

Taureg

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 ,

Taureg manual 2004

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:38 ,

Taureg 3.0 TDI

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 12:17 ,

Audi A6 2.7 TDI 2008 n'Rks

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 17:32 ,

Shes ose ndrroj Taureg

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 22:50 ,

Shes taureg gjendje prefekt

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 22:07 ,

Shes Taureg bejm edhe ndrrim

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Korr 00:12 ,

shitet ndrrohet

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:39 ,

043571177 shitet vw taureg 2.5 dizell regjistrim 1 vit

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 09:53 ,

Taureg 5.0 TDI V10 AUTOMATIK Viti 2005

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 20:05 ,

Taureg

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 22:10 ,

Vw Toureg 2.5 TDI Automatik

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:15 ,

Taureg 5.0 TDI V10 Viti 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 13:09 ,

WV Taureg 50 TDI Fullll Opcione''

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:41 ,

Taureg 5.0 TDI V10 AUTOMATIK Viti 2005

Histora e veturës

3 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 07:47 ,

Shes taureg rks ekstrem i rujtum me servise tbome tash

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:20 ,

Taureg 3.0

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 01:43 ,

VW TOUAREG

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 23:40 ,

Vw Tuareg

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 02:43 ,

Fellne 20 coll

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Taureg | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione