Telefona | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 18:09 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:59 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Telefona në kategorinë All Category
  • Telefona në kategorinë Telefona celular
  • Telefona në kategorinë All Category
  • telefona në kategorinë Telefona celular
  • telefona në kategorinë All Category
  • telefona në kategorinë All Category
  • telefona në kategorinë All Category
  • TelefonA në kategorinë Telefona celular
  • telefona në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • telefona në kategorinë Telefona celular

Në fillim