Tepiha | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 10:20 ,

Audi a 3 3xs-line

9 599 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

Audi a3 sportback 3sline

9 599 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

Audi a3 sportback s-line Facelift 2012

9 599 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 ,

Audi a3 2.0 TDI 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 ,

Audi a3 sportback / Facelift / 3 x s-line

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 ,

Audi a3 sportback Facelift 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 ,

Audi a3

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim