Tiguan 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:16 ,

BMW 320D FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:42 ,

Vw Golf 6 2.0tdi DSG HighLine

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 ,

Mercedes E 220D Avangarde 9G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:41 ,

Mercedes C200 2.2 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:17 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:50 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel Dogan Homolog 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Shitorja ,

Chevrolet Nubira 2.0 Cdri Viti 2010 Rks

2 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:24 Shitorja ,

Smart 1000 Cc Disel AUTOMATIK Viti 2010 Me Dogan V

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:23 Shitorja ,

Lancia Delta 1.6 16V Disel Automatik Full Extra

8 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:23 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 Cdti Viti 2010 Me Dogan 6999€

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:22 Shitorja ,

Peugeot 308SW 1.6 Hdi Viti 2010 Me dogan

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:22 Shitorja ,

Audi A8L 4.2 Tdi Viti 2010 Me Dogan

18 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:50 Shitorja ,

VW Tiguan Team 2.0 TDI 4Motion DSG

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:38 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI * R-LINE * AUTOMATIK * DSG *

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:14 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:05 ,

Shitet Kuka Terheqse Per Touran 2007-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:17 ,

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN ME DOGAN KLIM 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 18:12 ,

Bmw 740 d m paket facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:16 ,

GOLF VI 2.0 TDI

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:14 ,

Mercedes Benz E250 CDI 212 AVANGARD

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 15:22 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:28 ,

ford fiesta

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:27 ,

seat ibiza

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 11:30 ,

SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 19:52 ,

Audi A6 2.0 TDI 170 Ps Automatik

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 11:21 ,

Skoda Octavia 2.0tdi DSG VRS 210ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:54 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim