Tiguan 2016 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:59 ,

Tiguan R Line mrena jasht 2016 ne shitje

31 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 Shitorja ,

2016 VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:59 ,

Passat b8 2.0TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 ,

OPEL CORSA E / 1.3 CDTI ECO FLEX / 2016 / ME DOGAN

6 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:47 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:07 ,

VW TIGUAN LOUNGE 2016 DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 09:33 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 09:33 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 22:11 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4*4 KAMER VITI 2016

20 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 20:13 ,

Shitet Tiguani

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim