Tiguan 2017 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan 2017,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan 2017 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:59 ,

Kodiaq 4x4 Cmimi 26500 €

Histora e veturës

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:44 ,

Ww tiguan viti 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:29 Shitorja ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:29 Shitorja ,

Tiguan R-line

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:22 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 22:50 ,

TIGUAN 2.0 Automatik Higline

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:39 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

Histora e veturës

10 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:38 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

Histora e veturës

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 12:53 ,

Ww tiguan 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 23:53 ,

Tigua DSG Auto Pilot

Histora e veturës

19 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 23:51 ,

Tiguan Bi-Tdi R-Line

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 22:52 ,

VW GOLF VII 2,0 SPORTVAN COMFORTLINE

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 22:52 ,

AUDI A4 2.0 TDI S tronic Sport (B9 B8 B9)

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 10:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORBACK

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 16:32 ,

SEAT LEON ST 1.6

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 16:32 ,

AUDI A6 3.0 TDI S TRONIKC

Histora e veturës

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 16:31 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Qer 16:27 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 16:26 ,

VW GOLF VII 2.0

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 16:25 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 16:23 ,

VW GOLF VII 2.0

Histora e veturës

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 21:42 ,

Tiguan 2.0 R

Histora e veturës

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Maj 11:30 ,

SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 09:30 Shitorja ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 12:38 ,

Opel Corsa - E 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 09:47 ,

Suzuki Baleno 1250CC AUTOMATIK 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 16:14 ,

VW TIGUAN 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 10:38 ,

Tiguan 2.0 TDI 2017 DSG SOUND Me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 22:36 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 22:24 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 19:36 ,

Shes Golf 2017

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan 2017 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione