Tiguan 2017 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan 2017 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan 2017 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:47 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:47 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:16 ,

Polo 1.4 2017 e posa doganuar��������

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:03 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 ,

SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:06 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 11:37 ,

GOMA 215/55/17 VITI 2017

160 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 17:20 ,

VW ARTEON 2.0 R-LINE (3 H)

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 13:07 ,

Shes Golf 7R 300HP 2.0tsi Viti 2017 KM88000

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Shk 18:26 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Shk 11:06 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 15:30 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 22:25 ,

SEAT LEON ST 1.6

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 22:25 ,

VW GOLF VII 1.6

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Shk 22:25 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 22:24 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Shk 22:22 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 22:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:21 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 16:35 ,

U SHIT Tiguani AUTOSALLONI EV

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 11:20 ,

Me marrveshje

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 21:00 ,

Tiguan R Line 2.0 TDI di tkuqe 4motion

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 20:31 ,

MERCEDES C 220 d AMG LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Sht 09:20 ,

Audi A6 3.0 Quattro 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Qer 23:23 ,

Shes Tiguan 2017 2.0

23 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 09:21 ,

Shes Tiguan 2.0 2017

23 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 12:51 ,

VW Tiguan 2017 2.0 disel

23 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 00:13 ,

Shes tiguan 2.0 2017

24 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan 2017 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione