Tiguan 2017 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan 2017 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan 2017 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Jan 11:20 ,

Me marrveshje

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 19:02 ,

TIGUAN DSG 2.0 2017 I DOGANUAR

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Shk 11:37 ,

GOMA 215/55/17 VITI 2017

160 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 19:15 ,

Uu Shitt

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 02:47 ,

DARDANIA RESORT, plazh Tale Shengjin, Shqiperi

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Gush 13:30 ,

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 15:45 ,

Shes golf 2 -tdi urgjentt

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:22 ,

u shitttt

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 16:47 ,

u shitttt

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 18:23 ,

U SHITTTT

1 630 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 17:27 ,

U shitttt

1 680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 22:49 ,

U shittt.....

1 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 11:58 ,

1991 VW PASSAT 2.0 Benzin / plin (me ATEST)

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 15:03 ,

U shittt...

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 17:22 ,

Pikap Citroen Berlingo

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 20:20 ,

U shitttttttt

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 19:13 ,

Golf 2 GTI U Shitttt Flm Merrjep

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 01:20 ,

GRAND SKUTER GOES 125cc

2 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:14 ,

Shitet Citroen C3 1.4 HDI 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 22:20 ,

Renault Kangoo 1.9 dti bej ndrrim me Vito

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 17:07 ,

OPEL CORSA C 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 17:07 ,

OPEL CORSA C 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 22:07 ,

VW BORA 1.9 TDI 1 VIT RKS, 3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 23:24 ,

VW BORA 1.9 TDI 1 VIT RKS

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 08:01 ,

FLM Merrjep, u shitt..

5 998 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 20:12 ,

U shit

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 10:10 ,

Audi a4 Automatik

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan 2017 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim