Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timon i golf 7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon i golf 7,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Timon i golf 7 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:52 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:36 Vetura , Vushtrri

Shes Golf 6 1.6TDI Automatik Rks 7Muj Klim Full Opcion 2013

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 Vetura , Prizren

ML 350 Look AMG SAPO ARDHUR NGA JASHTE

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:59 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 77 KW BLUEMOTION VITI 2013 - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 DSG TDI Cup Model 2015

14 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 1.6 TDI DSG Sportvan Facelift 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:36 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.2 TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 208 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 2.0 CDTI AUTOMATIK 2016

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 7 1.6 TDI DSG 2014

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:52 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik F1 TDI DSG

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Vetura , Vushtrri

Golf 7 bluemotion 2.0 Manuel

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET-VW GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:14 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:05 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz c220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:34 Vetura , Vushtrri

Golf 7 1.6 tdi bluemotion DSG

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 GTD FULL SPORT SYSTEM

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:15 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 PLUS SPORTSVAN DSG AUTOMATIK 1.6 TDI VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:12 Vetura , Vushtrri

PASSAT B8 2.0 DSG FULL OPSION - I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5HIGHLINE 2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:47 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIC

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:26 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:43 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 HDi Viti 2012 RKS Me Klim Gjendje PERFEKTE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 22:42 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Mar 16:57 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:38 Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIC DSG

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:05 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 GTI*VITI 2016* 2.0GTI BENZIN��230PSS�� DSG AUTOMAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 14:32 Vetura , Prizren

Golf 7 Plus Sportvan

17 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 12:59 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7 VII 1.4 TSI AUTOMATIK DSG *ch* 122 Ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 09:25 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 03:02 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:42 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 16:06 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 15:49 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim i Mundshem

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 02:25 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 02:09 Vetura , Prishtinë

shitet gollf 7 2.0 Bluemotion

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 13:54 Vetura , Prishtinë

Shes golf 7 automatik 2015 7shpejtesi +38349733049 me dogan

11 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 11:18 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS DSG (AUTOMATIK)

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon i golf 7 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione