Tomos | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

27 Sht 10:51 ,

Matorr tomos

150 EUR

16 Sht 03:48 ,

Tomos

250 EUR

22 Gush 15:05 ,

TOMOS NE SHITJE

110 EUR

12 Gush 22:25 ,

Tomos 5shpejtsi

190 EUR

Viti: 2000
11 Gush 12:48 ,

BIQIKLET

95 EUR

04 Gush 10:50 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 08:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 17:36 ,

tomos

100 EUR

30 Korr 10:15 ,

Mercedes GLK 2.2CDI 4Matic I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 13:58 ,

Tomos

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Korr 02:41 ,

Tomos 50cc

300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Korr 17:08 ,

tomos

230 EUR

10 Qer 22:28 ,

Shitet Peugot 50 cc

200 EUR

Viti: 2002
09 Qer 21:34 ,

Flm merrjep u shit

230 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat

  • Tomos në kategorinë All Category
  • Tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • tomos në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Tomos në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • tomos në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim