Tomos | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Jan 11:39 ,

Matorr tomos

150 EUR

02 Dhj 12:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 12:33 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 00:08 ,

Tomos

250 EUR

Viti: 1987
02 Nën 19:55 ,

Tomos

890 EUR

16 Sht 03:48 ,

Tomos

250 EUR

22 Gush 15:05 ,

TOMOS NE SHITJE

110 EUR

12 Gush 22:25 ,

Tomos 5shpejtsi

190 EUR

Viti: 2000
11 Gush 12:48 ,

BIQIKLET

95 EUR

02 Gush 17:36 ,

tomos

100 EUR

24 Korr 13:58 ,

Tomos

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Korr 02:41 ,

Tomos 50cc

300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Korr 17:08 ,

tomos

230 EURNë fillim