Touran | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:27
Linku:
,

Mercedes Benz c-class

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 22:06
Linku:
,

Shes Touran

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:38 ,

VW Touran 1,9 TDI Blue motion

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:31 ,

>>>AutoTrade Blejm Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:31 ,

AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW AUDI RANGE ROVER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Touran në kategorinë Vetura
  • Touran në kategorinë All Category
  • Touran në kategorinë Vetura
  • touran në kategorinë Vetura
  • touran në kategorinë Vetura
  • Touran në kategorinë Vetura
  • Touran në kategorinë Vetura
  • Touran në kategorinë Makina
  • touran në kategorinë Vetura
  • touran në kategorinë Makina

Në fillim