Trak | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:12 ,

Jeep Cherokee 4x4

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:21 ,

Maqin Për Prerjen Qarjen edhe Ngarkimin e drunve

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim