Traktor 539 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Jan 14:21 ,

Dacia duster

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim