Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turbo 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turbo 1.9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Turbo 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 dizell

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 11:37 Vetura , Gjakovë

Pasat 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:42 Vetura , Prizren

Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 02:00 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:58 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi turbo dizel

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:28 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.9 turbo dizell interkuller rks 7 muj

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 21:59 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 Turbo Diesel

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:54 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 11:31 Vetura , Klinë

SHES KOMBIN T4 1.9 TURBO

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:17 Vetura , Mitrovicë

OPEL VIVARO 1.9 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 16:43 Vetura , Prishtinë

WV T5 dubbelcabin

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:25 Vetura , Prishtinë

WV TRANSPORTER 1.9 TDI FRIGO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:06 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:11 Vetura , Vushtrri

Golf 1.9 turbo

730 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 21:12 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 3

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:27 Vetura , Vushtrri

Golf 1.9 turbo

670 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 13:42 Të tjera , Prishtinë

Instagrame ne shitje whatsapp

09 Mar 20:22 Vetura , Prizren

Vento 1.9 turbo dizell

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Mar 16:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 16:19 Vetura , Vushtrri

Golf 3 Turbo dizel 1.9 rks 10 muaj gjendje perfekte

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 22:03 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Mar 17:40 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 14:40 Vetura , Vushtrri

Golf 3 Turbo Dizel 1.9 Regjistrim 10 muaj Gjendje perfekte

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 10:03 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellnw x5 x6

490 EUR

01 Mar 19:08 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 3 ne gjendje shum te mir 045625725

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 04:50 Vetura , Deçan

Shitet Gollf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Shk 17:09 Vetura , Prishtinë

Shes kombin 1.9 furgon super gjendje rks servisin koplet tkr

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 20:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vollvo 40 Dizel 1.9 turbo(110 Pes) viti 2002.

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Shk 20:15 Vetura , Pejë

GOLF 2 1.9TURBO DIESEL

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 20:08 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN T2 T3 T4 8+1 ULSE LIBREZ

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:39 Vetura , Besianë

Shitet pasat 2 ngjendje shum tmir URGJENT

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 18:15 Vetura , Prishtinë

048 400 433 Golf 3 1.9 Turbo dizell viti 1994 Rks

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:56 Vetura , Mitrovicë

Golf 3

1 EUR Price Reduced

13 Shk 16:57 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.9Turbo Diesel Vp:91

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 11:22 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.9Turbo Diesel Vp:91

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 19:33 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.9Diesel Vp:91

680 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:44 Vetura , Malishevë

Golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turbo 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione