Tush kabin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 14:27
Linku:
,

BANES GARSONJER ME QIRA

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40

Dje 17:10 ,

Me Qera Tophane 98m2 me garazh U LESHUA !!!!

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 14:27
Linku:
,

BANES GARSONJER ME QIRA

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
12 Tet 08:31 ,

Jap banesen me qera afer hotel AFA qift apo f

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Qer 20:32 ,

Banim 2 dhomshe e mobiluar

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 11:24 ,

Banim i mobiluar

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Në fillim