Tushkabin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

24 Qer 10:47 ,

BANESA NUK ESHTE E LIR

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Pri 19:08 ,

Tushkabin

03 Pri 19:08 ,

Jap banesen me qera afer hotel AFA

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Maj 12:37 ,

tushkabin

60 EUR

03 Maj 19:25 ,

Tushkabin

55 EURNë fillim