Urgjent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 00:11
Linku:
,

Shes veturen Chevrolet (Chevorlet) 1.2B 2007 LEXO

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:04
Linku:
,

Shes veturen Chevrolet (Chevorlet) 1.2B 2007 LEXO

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:57 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

SHITEN SUPER BANESA NE AKTASH URGJENT!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:47 ,

Fiat1.2b rks13-03-2021 vit 99 shitet-urgjent

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:31 ,

����LAND ROVER SPORT ESD4��2015 Bejm NDRRiM

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

Fiat Idea 1.9 JTD URGJENT

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:14 ,

Shitet urgjent ne gjendje te mir teknike bejm edhe Ndrrim

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:06 ,

Urgjent shes banes ne Fushe Kosovë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:05 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2012 me dogan

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim