Vaillant | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 15:30 ,

Leshoj banesen me qira, banes gjindet ne qender

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Në fillim