Ventillator | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

10 Korr 22:10 ,

Shitet ventillatori

120 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Qer 16:35 ,

Eclas mercedes ventillator polo

60 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 22:08 ,

Shiten paisjet

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 14:59 ,

Ventillator 60e

60 EUR

Në fillim