Vetur golf 5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:58 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:58 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK ABS ESP RKS 2006

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 ,

Audi A4 2.5 TDI 7shpejtsi Automatic

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:37 ,

OPEL ASTRA J - 1.7 DIZELL CDTI - MOTOR JAPAN - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI - 74 KW - FULL EKSTRA VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim