Vetura | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Nën 22:53
Linku:
,

VW Touran TDI DSG Automatic

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 19:08
Linku:
,

Shitet vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:51
Linku:
,

Range Rover Evoque

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04
Linku:
Shitorja ,

nissan qashqai 2.0 dizel automatik 4x4 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:44 ,

Passat B8 2.0 TDI viti 2016 RKS Full Opcjon ✅

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 ,

Passat B7 2.0 TDI 140 PS (DsG) 2012 (PA-DOGAN) ✅

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

ASTRA 1.6 BENZIN VITI 2015 RKS

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:43 ,

E270 vp 2004 tks automatic shitet ndrrohet

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:43 Shitorja ,

Tiguan DSG 2.0 i sa po DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:43 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:43 ,

Shitet Bmw X5 3.0Dizell 2005 Manual Shum i Mir

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

***** Renailt Megane 1.6 2005 RKS *****

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:43 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:43 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:43 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS *PERFEKT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

  • Vetura në kategorinë Vetura
  • Vetura në kategorinë All Category
  • vetura në kategorinë Vetura
  • Vetura në kategorinë All Category
  • Vetura në kategorinë Makina
  • vetura në kategorinë Vetura
  • Vetura në kategorinë All Category
  • Vetura në kategorinë Vetura
  • Vetura në kategorinë Vetura
  • vetura në kategorinë Vetura

Në fillim