Vetura benzin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:21
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 01:20 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 ,

Shitet ose ndrrim Volvo V40 1vit RKS

2 295 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:09 ,

Shkoda Citigo 1.0 Benzin V.p2012 Rks 1 Vit

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09 ,

Audi A6 2.0 Benzin I Thjesht V.p2004 Rks 7 Muj

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:33 ,

XHIP , HYUNDAI SANTA FE 2.0 BENZIN , 1 VJET RKS

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

Shitet vetura Cruze ne gjendje shume te Mire

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 ,

Shitet opel corsa 1.0 Benzin viti prodhimit 2006 1 vit rks

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 ,

VW Polo 1.4B

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 ,

SHITET OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN AUTOMATIK RKS

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:51 ,

Chevrolet Cruze 1.6 viti 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:50 ,

Polo 1.2 MPI 2010 Highline (83 000 Km)

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:31 ,

��seat arosa 1.0 b v 00 rks gusht 2021��

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

��. Opel corsa1.0 b motor me zingjir v 00 rks gusht 21 ��

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

��VW polo 1.4 b v 2000 rks��

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 ,

Passat DSG 2.0TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Chevrolet 2.0cdti

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:12 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:11 ,

U SH I I I T T T

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:01 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 ,

VW SHARAN 1.9 TDI - RKS - 7 ULESE

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:49 ,

Hyundai i10 Benzin Sapo Doganum nga Ch

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:45 ,

Shitet Reno Clio 1.2 Benzin Me klim 2002 8 muaj rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Shes peguot 206

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:44 ,

Astra J 1.6 Benzi Turbo 180 Ps Sapo Doganum

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:33 ,

VOLKSWAGEN UP! 2014 RKS 1.0 BENZIN AUTOMATIK

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:31 ,

Opel Astra G Special Edetion 100 - IRMSCHER -

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim