Vetura te vogla | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura te vogla,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura te vogla Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:42 ,

SEAT IBIZA 1.4 MPI RKS 1 VIT KLIM PERFEKT

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

VW Caddy 2.0 SDI me klim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:18 ,

Shitet Ford KA, 1.3 TDCI (Dizell)

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:01 ,

FIAT LANCIA Y 1.2 BENZIN RKS 30.04.2022

Histora e veturës

1 099 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

Fiat Grant Punto 1.9 JTD

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:01 ,

shes Renault clico 1.2 benzin, 1994

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:10 ,

PIKAP FORD TRANSIT conekt NE GJENDJE PERFEKTE ULSE ME NXEMJ

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 ,

VOLVO S60, R Design, Eco Drive, 2013

Histora e veturës

14 130 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:18 ,

AUDI A6 S-LINE 2.0 TDI RKS

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:35 ,

Peugeot 307 2.0hdi

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:13 ,

Fiat Punto van 1.3 multijet 2011

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 ,

Opel ASTRA J SW SportsTourer 1.7cdti ecoflex

Histora e veturës

7 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 ,

PEUGEOT 207 1,6 DIESEL , 2006 , RKS 11 MUAJ

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 ,

Opel ASTRA J SW SportsTourer 1.7cdti ecoflex

Histora e veturës

7 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:42 ,

Oksimetër me ekran LED

Histora e veturës

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:58 ,

Seat 1.9 SDI tip top nrrim me vetur ose motorr

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:58 ,

Mercedes 190 D

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:13 ,

Mercedes C250 Biturbo 204 ps Automatik

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:57 ,

Smart IR Remote Control, telekomandë universale me WiFi

Histora e veturës

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:38 ,

Citroën C 5

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:22 ,

Peugeot 307 1.6 HDI

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:14 ,

BMW 2009 FaceLift

Histora e veturës

9 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 21:32 ,

Golf 4 1.9

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 14:23 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 21:10 ,

Mercedes c 220 cdi

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 13:11 ,

Shitet Opel Astra H

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 12:56 ,

mercedes benz glk 350 amg line

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Korr 12:54 ,

Mercedes-Benz GLK 350 AMG LINE

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Korr 10:35 ,

golf 6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 23:19 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 14:20 ,

Ford focus 1.6tdci viti 2010 rks

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:45 ,

Renault Megane 1.5dci / swiss

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:25 ,

Shitet ford focus 1.6 dizell 2007 rks 1 vit

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 21:34 ,

Shesh veturën Golf 5 plus 2.0

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 14:04 ,

Shitet Golf 4 disel 1.9

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 22:36 ,

SHES VETUREN RENAULT SKENIK 1.9 dCi 2004

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:54 ,

Shitet Skoda Fabia 2006

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:27 ,

Shitet citroen c3 Veture familjare

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:41 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 10:40 ,

Shitet Alfa Romeo 147 JTD-2010

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura te vogla | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

vetura te vogla Vetura te vogla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione