Vetura urgjent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:56 ,

Shitet vektra 1.6 benzin urgjent shum lir

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

Shitet urgjent vektra 1.6 benzin

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35 ,

Pasat 3c urgjent

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:27 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:33 ,

BMW 640D X-Drive Individual

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 ,

Citroen c5 URGJENT

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:13 ,

Shitet URGJENT CITROENI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:06 ,

Urgjent shitet Opel Zafira 1.9 Dizel (RKS)

5 150 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:15 ,

Shitet. Vetura urgjent

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 17:12 ,

NDRIM GJIP HONDA CR-V 2.2 DIZELL 4X4 RKS 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

NDRIM CITROEN C4 1.6 BENZIN RKS 10 MUJ 2006

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:37 ,

BMW 530D X DRIVE LUXORY LINE AUTOMATIK PA DOGAN

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:27 ,

MERCEDES C220 AUTOMATIK RKS 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:27 ,

NDRIM AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS 2009

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:27 ,

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN ME DOGAN KLIM 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:26 ,

NDRIM BMW X5 35 DIZELL XDRIVE AUTOMATIK RKS 2011

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 20:01 ,

Peugeot 208 1.6 BlueHDi - Me dogane URGJENT SHITET

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 18:12 ,

urgjent shitet Audi a6

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 17:38 ,

RENAULT MEGANE 1,5 dci ne gjendje perfekte me klim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:34 ,

Shitet mercedezi dizell 2.2 urgjent

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:03 ,

Urgjent Shitet Opel Zafira B 7Ulse 1.7cdti 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kërkime të ngjashme

Vetura urgjent vetura urgjent

Në fillim