Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Villa jezerc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Vendbanime , 92
Makina , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Villa jezerc,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Villa jezerc Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 21:41 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Shitet toka

11 Mar 21:20 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera

1 EUR / muaj

08 Mar 15:15 Vila , Ferizaj

Shitet Villa Jezerc

90 EUR

04 Mar 15:19 Vila , Ferizaj

Villa ne shitje

1 EUR

28 Shk 12:12 Vila , Ferizaj

Imet villa me qera Jezerc

1 EUR / muaj

22 Jan 07:57 Vila , Ferizaj

Vill ne jezerc

07 Jan 14:08 Vila , Ferizaj

Villa me qera

1 EUR / muaj

28 Dhj 03:08 Vila , Ferizaj

Villa me qera

1 EUR / muaj

16 Dhj 23:51 Vila , Ferizaj

Vill me qera

1 EUR / muaj

24 Nën 14:41 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera Jezerc Ferizaj

50 EUR / muaj

14 Nën 12:24 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera

1 EUR / muaj

25 Tet 15:36 Vila , Ferizaj

Villa me qera

1 EUR / muaj

12 Tet 01:16 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Shitet toka

1 EUR

30 Sht 18:50 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera

1 EUR / muaj

27 Sht 17:56 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Zabel

22 Sht 22:44 Vila , Ferizaj

Shitet villa me 4 ari oborr ne Jezerc

100 EUR

14 Sht 04:28 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Shitet Zabeli

30 Korr 11:57 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Shitet toka

1 EUR

13 Korr 13:33 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera Jezerc Ferizaj

2 EUR / muaj

22 Qer 13:20 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera Jezerc Ferizaj

1 EUR / muaj

28 Shk 19:00 Vila , Ferizaj

Villa ipet me qera

1 EUR / muaj

22 Shk 22:50 Vila , Ferizaj

Villa me qera

1 EUR / muaj

18 Shk 11:23 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Jezerc shitet toka

15 Shk 13:22 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Jezerc shitet toka

22 Jan 13:28 Vila , Ferizaj

Villa me qera ne Jezerc

1 EUR / muaj

06 Jan 12:44 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Jezerc shitet toka

27 Dhj 17:53 Vila , Ferizaj

Ipet Villa me qira Jezerc Ferizaj

1 EUR / muaj

21 Dhj 22:25 Vila , Ferizaj

Ipet villa me qera ne Jezerc Ferizaj

1 EUR / muaj

15 Dhj 23:48 Vila , Ferizaj

Villa me qera Jezerc Ferizaj

1 EUR / muaj

06 Dhj 09:38 Tokë/Fusha dhe farma , Ferizaj

Jezerc shitet toka

03 Dhj 14:28 Vila , Ferizaj

Villa me qira në Jezerc

1 EUR / muaj

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Villa jezerc | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione