Viqa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 10:58 ,

Viqa mashkuj

1 150 EUR

Dje 09:10 ,

Lop

1 650 EUR

11 Gush 01:19 ,

GOLF 4 BENZIN 1.6 NDRRIM me lop viqa

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 13:47 ,

Golf 2 4x4 1.9

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 10:34 ,

Aparat per viqa

1 400 EUR

09 Gush 09:57 ,

Viq

380 EUR


Në fillim