Vitara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:52 ,

Bandasha 16 per Mazda,Nisan,Mitsubish,suzuki tri

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:52 ,

VITO 111 2.2 CDI AUTOMATIK

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:33 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:18 ,

Raket per suzuki vitara dhe grand vitara

55 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:39 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:38 ,

Suzuki Jimny 1.3B 4X4 2011

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 08:36 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 18:40 ,

Peugeot 308 SW 2.0 ne gjendje perfekte + tempomat

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 17:59 ,

Suzuki Vitara Diesel 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Nën 17:31 ,

Shitet suzuki

2 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 12:18 ,

Mercedes Vito Viano 113 CDI 2014 luksoz me 9 ulese

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 21:29 ,

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Nën 21:17 ,

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 17:27 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 Diesel 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:50 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Nën 11:20 ,

GJIP SUZUKI GRAND VITARA 2.0 TD 4X4 mundsi ndrrimi

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 13:22 Shitorja ,

SUZUKI VITARA 1.4 BENZIN

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 20:46 ,

Suzuki Vitara

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 18:22 ,

Felga me goma për Suzuki Vitara

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 18:04 ,

Suzuki vitara

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 01:28 ,

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 19:16 ,

Suzuki Vitara

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 13:27 ,

Suzuki vitara

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:31 ,

Suzuki vitara

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 10:27 ,

Fiat Punto Kabriolet 1.3 Benzin-Ndrim me xhip 4x4

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Tet 21:02 ,

Shes ose ndroj golf eos 6 2.0tdi rks 1vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 08:28 ,

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 17:49 ,

Shes Suzuki Vitara 1.6i

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 10:16 ,

Shitet Vitara 1.6 benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim