Vivaro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:57 ,

Opel vivaro 2010 maxi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:50 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:25 ,

Citroem Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:24 ,

Opel vivaro 1.9 dizel me 3 ulsese 2002 Rks 7 muaj

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:24 ,

SHES FIAT PUNTO 1.2 BENZINS RKS

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:55 ,

Vw T4 1.9TD Viti 2000 me Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:17 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI 8 + 1

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 20:41 ,

Shitet opell vivaro kombi furgon

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 20:41 ,

Opell vivaro 2007 2.5 tdi maksi me klim 178 km

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 13:15 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:51 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 60 Pa Dogan ��������

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 12:09 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 85 PA DOGAN ���� ME KLIM ❄❄

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 09:51 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI I TKUQE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 08:32 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 1 vit 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 08:23 ,

MERCEDES E CLAS 2.2 CDI AUTOMATIC 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 08:22 ,

MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIC

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 09:15 ,

Kia Sorento me motor Mercedes 250

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 09:07 ,

Shitet Kia Sorento me motor Mercedesi 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 18:43 ,

Pikap citroen jumpy 195 km me klim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 14:38 ,

Opel Vivaro CDTI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 22:33 ,

Opel Vivaro Maxi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 08:45 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 22:51 ,

Shitet ose nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 11:36 ,

OPEL VIVARO 2.0 - 2.900 E

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 17:02 ,

Nissan primastar 2,0 dci 115

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 20:32 ,

Opel Vivaro dizel 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 11:01 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 19:50 ,

Kombi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 22:34 ,

opel

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 13:27 ,

opel vivaro

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 21:18 ,

opel

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 12:09 ,

Shes vivaro

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim