Viza pune | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

05 Sht 11:02 ,

Banesa ne shtije 48 m2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Shk 23:21 ,

Nebi rrenci

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 07:12 ,

Viza për shtetet e Europe’s.

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 21:03 ,

Viza pune

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 16:12 ,

Pasat 2

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 17:58 ,

SHITET BIZNESI ONLINE

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
02 Qer 14:52 ,

Shes urgjend Toyota land crusier 2.4 Turbo Dizell

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim