Vollan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vollan,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vollan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:58
Linku:
,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK 8+1 S-LINE NË SUPËR GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:00 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Doganuar 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:59 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 ,

Golf 6 Tdi 2.0 Highline Panorama Doganuar 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

Shes BMW 320d (F30) - Sport Line

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:35 ,

SHITET AUDI A6 1.9 DIZEL VITI99 RKS 7MUJ

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:08 ,

Opel Astra 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:00 ,

SEAT LEON 2006

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:29 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:28 ,

U shitt flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

MERCEDES A180 2.0 DIZELL VITI 2007 AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:06 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Bmw 325 3.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI RKS FACE LIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 ,

GOLF VI GTD AUTOMATIC 2.0 TDI 125 KW 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:01 ,

Vw Tiguan 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

SAAB 9-3

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:17 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:17 ,

Shes Mercedes C220 cdi Automatik

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:16 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:16 ,

Shes BMW 530 3.0 Dizell Automatik

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:42 ,

Passat 3c 2.0 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 ,

golf 4 1.9 tdi 110ps Pa dogan gjendja perfekte

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:19 ,

MERCDES- BENZ C220 AVANGARD RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

Bmw

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:59 ,

Golf 7 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:58 ,

Opel Signum CDTI 1.9 2004 Automatik

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:50 ,

seat ibiza 1.6 tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:28 ,

Audi a6 3.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI Ushit veq e gzoft pronari ri

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 Shitorja ,

Audi Q5

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:04 Shitorja ,

BMW 218D / Seri 2

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:03 ,

Pasat B8 rks automatic viti 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 ,

AUDI A3 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:10 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 ,

TOUAREG 5.0 DIZEL VITI 2004 AUTOMATIK

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 ,

Shitet Skoda Superb 08.08.2016 2.0 TDI 190ps DSG 4x4

10 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:05 ,

Shitet bmw 320 ndrrohet

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:03 ,

BMW 118d 2014 Twin Turbo FullOpsion Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vollan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vollan vollan vollan vollan per golf 6 Vollan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione