Volvo v50 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 73
14 Jan 21:55 ,

Volvo V50 momentum full

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 07:30 ,

Volvo v50

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 00:23 ,

Volvo v50 1.6 disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 13:32 ,

Volvo v50 viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 10:27 ,

Volvo v50

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 18:48 ,

Volvo v50 viti 2011 1.6 diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 04:43 ,

Volvo v50 dizel 1.6 viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 14:58 ,

Shitet ose nderrohet VOLVO V50

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 18:43 ,

Volvo V50

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 15:41 ,

Volvo V50 dizel

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:16 ,

Volvo v50 2.0d

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:55 ,

Volvo V50 2.0d

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 21:06 ,

Volvo V50

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 20:39 ,

Volvo V50

5 900 EUR

16 Tet 22:06 ,

Shitet vetura Volvo V50

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:55 ,

Volvo v50

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 12:12 ,

Volvo V50

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:02 ,

U shit....Volvo V50 2.0D Automatik 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 08:44 ,

Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 13:11 ,

Volvo V50 - 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 13:03 ,

Shes VOLVO V50

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 13:02 ,

shes VW, BENZ, VOLVO,PEUGOT, SHARAN ETC

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 18:25 ,

Shes Volvo v50 1.6D

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 01:41 ,

Volvo v50

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 13:01 ,

Shitet Volvo v50 2.0 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 23:49 ,

Volvo V50 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 13:48 ,

Volvo v50 2.0 diesel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 08:17 ,

Volvo

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 20:00 ,

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 00:22 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 20:42 ,

volvo v50 2.0 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 23:39 ,

Volvo v50

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 12:27 ,

Shes volvo v50 Diesel 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 11:47 ,

Autovetura Volvo 200.D V50

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 07:50 ,

Volvo v50 2.0 SE SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 01:28 ,

Volvo V50

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 20:08 ,

SHITET VOLVO V50 2.0D 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 14:31 ,

Volvo v50 2.0D

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:44 ,

Volvo V50 dizel

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 22:41 ,

Shes volvon v50 2,0D 2006/2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 12:49 ,

Volvo V50 D5 - Diesel

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:40 ,

Shes veturen volvo v50

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 16:02 ,

Volvo V50

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 20:55 ,

Volvo v50

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 00:30 ,

Shitet Volbo V50 2.0 Momentum

13 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim