Vw t5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw t5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw t5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:10 Shitorja ,

VW T5 Maxi 2.5 Tdi - Pa dogan -viti 2006-Me klim

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 Shitorja ,

VW T5 -1.9 Tdi -6 ulse - Me dogan e homologim-viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Shitorja ,

VW T5 -1.9 Tdi Transporter -Me dogan - viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 ,

SHITET NDRROHET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:32 ,

vw T5 1.9 Tdi vp2004 i sapo ardhur nga��������

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:32 ,

vw t5 1.9 tdi me dogan

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

vw t5 1.9 tdi me dogan + homologim

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 ,

Iveco Daily 50C13 5.30M gjatsia me hebebin dupllak 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 ,

Mercedes 711 TURBO SHLEP me platform alumini

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:01 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 ,

VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:05 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4D

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4TD

4 440 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:14 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:13 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja pa doga 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:31 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:29 ,

Shitet t6 2.0 tdi targa te huaja 140 ps viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:28 ,

Shitet vw t5 1.9 tdi targa te huaja pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:17 ,

VW T5 2.0 TDI Viti Prodhimit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 ,

VW Caddy 1.6TDI me Klimei posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:42 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 23:35 ,

Kombi T6 transporter

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 16:25 ,

vw t5 1.9tdi 6ulse Maxi

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 10:49 ,

Pjes per vw t5 2.5 TDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Qer 10:27 ,

Vw Transporter T5

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw t5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione