Vw tiguan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

09 Gush 12:08
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:32 ,

VW Tiguan 2.0Tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:31 ,

Seat Toledo 1.9 Diesel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2006 RKS 1 VIT

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

Opel Vectra 2.0 Benxin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim