Wifi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 08:41 ,

Jap me QERA banes te Hotel Sirius Sllovenia Sport

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:29 ,

Stilolaps me kamer te fshehur

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:41 ,

VW TIGUAN 2.0TDI DSG R LINE 2016 4MOTION FULL

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:13 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:12 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

22 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 ,

SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:12 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me

49 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:09 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:09 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:07 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:06 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

99 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Kërkime të ngjashme

Wifi Wifi Wifi Wifi Wifi Wifi wifi wifi Wifi Wifi

Në fillim