Wifi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:13 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:22 ,

Banes per Pushime TV+wifi+Klim.Viber +38349529845

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:13 ,

Banese me qera per pushime ne Durres

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 17:51 ,

Golf Vll Lounge 2.0 TDI 2015. 1 vit regjistrim

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:03 ,

Banese (kat shtepie) me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 16:03 ,

KAT shtepie me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:14 ,

Dhome me qera, ( cimere, bashkbanuese), Lakrishte

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 09:45 ,

Gasoniere

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20

  • Wifi në kategorinë All Category
  • Wifi në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Wifi në kategorinë All Category
  • wifi në kategorinë Elektronika
  • wifi në kategorinë Elektronika

Në fillim