Wrangler | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 47

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wrangler,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wrangler Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 09:46 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 16:48 ,

JEEP Wrangler 3.6 Sport

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:06 ,

Jeep Wrangler

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 10:45 ,

Shitet Daihatsu Rocky

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 02:16 ,

JEEP WRANGLER

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Mar 12:45 ,

Land Rover Freelander 1.8 Benzin RkS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 20:44 ,

JEEP WRANGLER

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 16:46 ,

JEEP WRANGLER

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 13:39 ,

Shitet ose ndrrohet Jepp Wrangler 2016

Histora e veturës

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Tet 08:33 ,

Jeep wrangler

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Gush 11:06 ,

JEEP WRANGLER JKU SPORT, 2.8L

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:31 ,

Makina

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 14:18 ,

Vetuara Jeep wrangler unlimited 2.8

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Maj 10:49 ,

Jeep Wrangler Sahara Unlimited 2014

Histora e veturës

27 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 20:58 ,

Shitet Jeep Wrangler Unlimited Sahara 2.8l CRD

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 17:26 ,

jeep wrangler

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 19:08 ,

Jeep Wrangler

Histora e veturës

34 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 10:08 ,

Jeep Wrangler YJ 2.5 Benzin

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 10:00 ,

Jeep Wrangler YJ 4.0 Benzin

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 14:12 ,

Shtiet urgjent

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 07:34 ,

Shitet apo edhe ndrrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 18:18 ,

JEEP

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 17:58 ,

JEEP

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 21:31 ,

Jeep Wrangler

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 17:34 ,

Jeep wrangler -11

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 12:42 ,

Jeep wrangler 2.5 dizel -00

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 11:35 ,

Jeep Wrangler

Histora e veturës

7 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 23:35 ,

Jeep Wrangler -12

Histora e veturës

49 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wrangler | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione