Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xhama per touran | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhama per touran,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xhama per touran Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:59 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Vetura , Gjilan

Touran 2.0 tdi viti 2012 automatik f1

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

Dje 12:41 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

19 Mar 18:49 Vetura , Mitrovicë

Touran 1.9 TDI DSG Automatik 2004.

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 18:26 Të tjera , Viti

Prodhojm Ulse ballkoni dhe Kreveta fjetjes

180 EUR

01 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 150PS 110KW

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 20:06 Vetura , Mitrovicë

Vw touran

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Jan 16:33 Vetura , Gjilan

VW TOURAN 1.9 TDI -06

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 08:21 Vetura , Besianë

Shes Tauran AUTOMATIK-DSG Full Ekstra

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:26 Vetura , Prizren

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 09:47 Vetura , Mitrovicë

Touran 7 ULESE MODEL HIGHTLINE 049200630

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 12:25 Vetura , Mitrovicë

TOURAN MODEL HIGHTLINE 7 ULESE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 07:28 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Touran 1.6 Tdi 2013 me dogan

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 11:35 Vetura , Mitrovicë

TOURAN MODEL HIGHTLINE 7 ULËSE TEL:049-414-489

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 13:33 Vetura , Mitrovicë

TOURAN MODEL HIGHTLINE 7 ULESE Tel 049414489

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 00:47 Vetura , Mitrovicë

TOURAN MODEL HIGHTLINE 7 ULSE 049-414-489

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:46 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOURAN 2.0 AUTOMATIK TDI ( EXTRA I RUJTUN )VP 2013��

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 09:41 Vetura , Viti

shitet touran 2012 automat patarguar i sapoardhur 0684590950

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 04:59 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN DSG HIGHLINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhama per touran | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione