Yamaha | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:06 ,

Yamaha T max 500cc

2 550 EUR

Viti: 2004
Sot 12:11 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 10:57 ,

YAMAHA RHINO

8 500 EUR

Viti: 2008


Në fillim