Yamaha | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 07:44 ,

Yamaha

700 EUR

Viti: 1997
Dje 22:19 ,

T MAX 500cc

2 600 EUR

Viti: 2004
Dje 20:13 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

MERCEDES R 280 CDI me 7 ulse REGJ 5MUJ,2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë All Category
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha x max në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha R6 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha r1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha aerox në kategorinë All Category
  • yamaha në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim