Yamaha aerox | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 270
22 Sht 10:09 ,

Yamaha Aerox

550 EUR

Viti: 2007
15 Sht 16:50 ,

Yamaha Aerox

620 EUR

Viti: 2008
13 Sht 20:38 ,

Yamaha aerox

1 100 EUR

Viti: 2010
12 Sht 22:09 ,

Shitet Skuteri

900 EUR

Viti: 2007
11 Sht 13:59 ,

Yamaha Aerox Malossi

690 EUR

Viti: 2010
09 Sht 01:59 ,

Yamaha aerox 50cc

550 EUR

Viti: 2006
09 Gush 11:58 ,

#malossi stage6

999 EUR

Viti: 2017
30 Korr 20:09 ,

Yamaha Aerox

800 EUR

Viti: 2009
25 Korr 12:25 ,

Yamaha aerox

580 EUR

13 Korr 22:07 ,

Yamaha AEROX

1 000 EUR

09 Korr 17:10 ,

Yamaha Aerox MBK

800 EUR

28 Qer 03:46 ,

Yamaha aerox 50 cc

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2014
17 Qer 00:25 ,

Yamaha Aerox

1 100 EUR

Viti: 2006


Në fillim