Yamaha dt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 03:20 ,

Yamaha Dt

140 EUR Price Reduced

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Gush 19:06 ,

Yamaha 125 dt

700 EUR

Viti: 1998
01 Gush 10:40 ,

yamaha dt 125

750 EUR

Viti: 2002
28 Korr 19:09 ,

Yamaha dt50

550 EUR

Viti: 2007
15 Korr 12:48 ,

Yamaha dt50

550 EUR

Viti: 2007
10 Korr 14:47 ,

Kros

650 EUR

Viti: 1993
23 Shk 15:27 ,

Yamaha dt 125cc

650 EUR

Viti: 1999
04 Nën 12:28 ,

Yamaha Dt 125c

1 200 EUR

Viti: 1995


Në fillim