Yamaha xmax | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

06 Jan 17:34 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
05 Qer 16:23 ,

Yamha xmax

2 350 EUR

Viti: 2008
02 Pri 21:55 ,

opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 01:20 ,

GRAND SKUTER GOES 125cc

2 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 08:55 ,

yamaha xmax

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
14 Korr 15:20 ,

YAMAHA Xmax

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
23 Pri 19:58 ,

Yamaha Xmax 250cc

2 200 EUR

Viti: 2006


Në fillim