Zastava 750 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Sht 12:25 ,

Fiqa

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 17:40 ,

zastava 750 fiqa

4 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 11:08 ,

Shes Touran DSG 2007 RKS ska regjistrim

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 20:48 ,

Zastava 750

2 999 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 17:04 ,

Nderroj apo shes fiqen 750, fiqa,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 09:53 ,

Seat Altea 2.0 Disel

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:18 ,

Seat Altea XL - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:09 ,

Audi A3

7 800 EUR

04 Shk 23:50 ,

shes zastava 750 viti 1977 me 32mij te kalume

7 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 20:35 ,

Shes Opel Zafira 2006 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:05 ,

Opel zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 21:49 ,

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 23:57 ,

U shit 3950 malli i mir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 ,

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim