Zgllob | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zgllob,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zgllob Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 10:44 ,

Shes audi 80 1.6 b shum ne gjendje te mir

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 14:05 ,

Shes Fiat Punto 1.9 Dizell JTD Viti 2000 Regjistrim 5 muaj

1 380 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 08:36 ,

Zgllob

20 EUR

13 Jan 14:35 ,

Opel Astra dizel

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:36 ,

kikirez

1 999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 20:05 ,

Audi a6 diesel 1.9 gjendje tmir

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:01 ,

Pasat 2 benz plin

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 16:18 ,

U Shitttt Flmmmm

880 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 18:23 ,

Shitet Ndrohet

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 22:50 ,

Mercedes 190 Dizell Rks 10:02:2020

1 180 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Qer 21:14 ,

U SHIT Nga Can Baba

9 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 19:05 ,

Golf 2 1.6 Turbo Dizell Rks 4 Muj

920 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 16:58 ,

U SHIT Nga Can Baba

11 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:25 ,

U SHIT Nga Can Baba

12 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 19:55 ,

U SHIT Nga Can Baba

11 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:32 ,

U SHIT Ngaa Cann Babaa 2 Oree

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 19:56 ,

U Shit Flmmmmmmmmmm Allah Allah

11 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 19:50 ,

UShit Flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

12 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 22:13 ,

U SHIT Nga Can Baba

780 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 12:51 ,

U SHIT Nga Can Baba

9 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 07:46 ,

shes golf 3 diesel 1.9 i thjesht rks 10 muj

2 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 21:32 ,

U SHIT Ngaa Can Baba

85 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 21:48 ,

U shit Nga Can Baba

75 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 01:47 ,

Shes ose ndrroj

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:41 ,

shitet

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 20:58 ,

Golf2.

970 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Nën 07:29 ,

Shitet ndroet

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 21:55 ,

shitet ose ndrrohet opel vectra c dizel automatic

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 20:14 ,

Renault Clio RN 1.2

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 21:32 ,

U shit nga Can Baba

880 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zgllob | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione