Zoj | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

13 Gush 11:57 ,

Pul me zoj

50 EUR

13 Gush 11:45 ,

Qur me zoj

110 EUR

12 Gush 19:03 ,

Pulat

10 EUR

12 Gush 14:17 ,

Qurat

15 EUR

09 Gush 17:48 ,

Shiten 8 Pula 1 Knus piklajka 10 Zoj

200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

  • Zoj under All Category
  • zoj under Kafshë në fermë
  • Zoj under Kafshë shtëpiake
  • Zojt under All Category
  • Zoj under All Category
  • Zoj under All Category
  • ZOJ under All Category
  • zoj amrok under All Category
  • zoj mishi under All Category
  • Zoj under All Category

Në fillim