Zyre | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 00:36 ,

Banesa me qira ne Dragodan te hekurudha (DG101)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 00:34 ,

Ofrohet Banesa me Qira per Zyre - KA103 -

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 00:34 ,

-MA103- Banes apo zyre ne rrugen C

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:34 ,

-DA111- Banes apo zyre ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

  • zyre në kategorinë All Category
  • Zyre në kategorinë All Category
  • Zyre në kategorinë Banesa
  • zyre në kategorinë Banesa
  • Zyre në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • zyre në kategorinë Banesa
  • zyre në kategorinë Elektronika
  • Zyre në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Zyre në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Zyre në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim