Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

a6 karika | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a6 karika,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj a6 karika Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 15:07 Vetura , Prishtinë

Audi 2.5

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 17:39 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI A6 DIZEL 2.5 TDI VITI 1999

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 11:46 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A6 DISEL AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 23:33 Vetura , Drenas

Audi A6 3.0Tdi 3xS-Line 1Vit RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 18:25 Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO MODEL 2012 I POSA DOGANUAR

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:01 Vetura , Prizren

Shitet passat B8 Disel 1.6Tdi automatik dsg pa dogan 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:56 Vetura , Prizren

shitet golf 7 disel 1.6Tdi blumotion automatik dsg pa dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:27 Vetura , Pejë

SHITET AUDI A6 3.0, 2012- VETEM ME KESH

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 07:30 Vetura , Prishtinë

Audi a6

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 00:02 Vetura , Prishtinë

Shes audi A6

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 12:22 Vetura , Gjilan

Audi A4 2X S-line Automatik 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:36 Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI A6 3.0 quatro viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:18 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.4 v6 plin dizne

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:10 Vetura , Prishtinë

Shitet audi a6

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:36 Vetura , Mitrovicë

Opel vivaro 2.5 CDTI 2010 full extra -bej ndrrim

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 23:19 Vetura , Pejë

Pasat Cc R Line

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 08:54 Vetura , Prizren

Mercedes 300 automatik

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 07:02 Vetura , Gjilan

Ushit flm.merrjep PoloTEAM 2010 dogana .1160

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Pri 19:44 Vetura , Prishtinë

Shitet audi A6

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 16:36 Vetura , Rahovec

Fiat

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 08:54 Vetura , Pejë

Rover 75 vetur luksoze

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a6 karika | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione