aerox | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Jan 22:37 ,

Aerox 49c

850 EUR

Viti: 2013
12 Jan 22:28 ,

Aerox

850 EUR

Viti: 2013
05 Jan 11:08 ,

Shitet skuteri

500 EUR

Viti: 2000
03 Dhj 15:32 ,

Yamaha Aerox R

700 EUR

Viti: 2008
13 Nën 20:36 ,

Aerox

Viti: 2014
12 Nën 12:18 ,

Yamaha aerox

1 000 EUR

Viti: 2010
08 Nën 20:39 ,

YAMAHA AEROX

800 EUR

20 Tet 23:01 ,

yamaha aerox 50cc

500 EUR

Viti: 2000
22 Sht 10:09 ,

Yamaha Aerox

550 EUR

Viti: 2007


Në fillim