anglez | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:20 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ OPEL RENAULT FIAT SKODA

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:20 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:20 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️

2 666 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:20 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:18 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:23 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: 7
Sot 18:06 ,

BMW 520 dize

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:11 ,

Golf5

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:48 ,

Shitet Audi A6 2007 Viti 2.7 TDI timon anglez

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:48 ,

Ford Mondeo me Vallon Anglez

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:40 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 turbo

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 ,

Shes Rover 75. 2.0 dizell

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:45 ,

Shes BMW 320D

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:43 ,

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 23:43 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 19:41 ,

shitet peugeot 2.0 dizell rks 3 muj timon anglez

1 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 22:16 ,

Land Rover Defender i Blindum

28 600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Sht 09:41 ,

Shitet Mercedes E270 cdi (me timon anglez)

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 23:59 ,

Landrover Freelander

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 14:16 ,

Land Rover Defener Blind

28 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

  • Anglez në kategorinë Vetura
  • anglez në kategorinë All Category
  • Anglez në kategorinë Vetura
  • Angleze në kategorinë Vetura
  • anglez në kategorinë Vetura
  • Anglez në kategorinë Vetura
  • Angleze në kategorinë All Category
  • Angleze në kategorinë Vetura
  • anglez në kategorinë Vetura
  • Anglez në kategorinë Makina

Në fillim